Yeni Tesir Kuşağı ve Etkileri

Günün Sözü
Bizim buradakilerle aramızda duygusal bir ilişki yok sadece olanı gözlemleyip ne gördüğümüzü söylüyoruz...
-----------------------------------------------------
Plan: Pleisidias yüksek konseyinden Mira isimli varlık
Medyum: Valerie Donner
Tarih : 8 Ağustos, 2009

Beşeriyet üzerindeki tesir katmanlarından biride gezegenlerin yaymış oldukları tesirlerdir. Merkür 7 eylülden 29 eylüle kadar geri gidiyor. Bu süreç esnasında iletişim zorlaşacak. Bu süreç aynı zamanda organize olmanın ve  direnç gösterdiğimiz şeyleri önemsemek için iyi bir zamandır.

9 eylülden sonra dünya yeni bir tesir kuşağı içine girmiştir. Bu tesir, kolektif bilinçte radikal değişmler meydana getirecektir. Öngörülmeyeni bekleyin. - mesela 9 eylülde olan istanbul sel baskını -   Galaktik yeraltı dünyasının  altıncı gecesi 8 kasım 2009'da başlayacaktır. - Bu ifade maya takvimine atıfta bulunuluyor -  Bu yeni tesir kuşağı dünya ekonomisinde derin bir dönüşüm meydana getirecektir. Bu tesir kuşağı esnasında sizleri beşeriyet ile ortak iletişim ağları kurmak için cesaretlendiriyoruz - çeviri yardımlaşma ve dayanışma yasasını fiili olarak kurmalısınız diyerek vurgulayabiliriz - Ruhsal benliğiniz ile senkronize olabilmek için cesaretlendiriyoruz. - Bu her zaman olan bir ifade gibi gelebilir ancak olayı daha derin düzeylerde ele almak farklı bakış açıları sağlayacaktır

Bu tesir kuşağı bize birlik bilincini daha derin düzeyde fark ettirecektir. Kollektif beşer şuurunda oluşan stresleri azaltacaktır. Böylece beşeriyette büyük değişimler yaratılarak büyük imkanlar bahşedilecektir. Birlik bilinci, bir kardeşinin üzerinde dominant tesir olan bir başka varlığın dominant hakimiyetine son verecektir. Mesela finans sisteminiz, silahlarınız, ulusal sınırlarınız ve diğer yapılarla otoritesini devam ettirmek isteyenler üzerinde etki edecektir. Sizlerin ihtiyacı yeni doğacak dünyaya bilinçli yaklaşımlar sergilemektir.

Beşeriyetin bilincinden meydana gelecek genişleme sosyo-ekonomik düzende dönüşüm meydana getirecektir. Eski sistemi devam ettirmek isteyenler için acı dolu bir hissiyat sözkonusudur. Yeni girilen tesir kuşağının yüksek titreşimli enerjileri yeni dünyanın kapılarını açacaktır. Geçmişin pusunu ve geleceğin hayallerini bir kenara bırakıp An'da olmaya odaklanmalısınız.