Mesih bilinci

SORU: Selamlar. Lütfen, Mesih Tohumunun ve Mesih Bilincinin ne olduğunu açıkla. Saint Germain kendi kitabında Mesih Tohumu enerjisinin şimdilerde Dünyada çiçek açmaya başladığına değiniyor. Ben, Mesih hakkında dinin öğrettiklerine takılıp kalıyorum ve Mesih Tohumuyla Mesih Bilincini sizin nasıl tanımladığınızı bilmek istiyorum.

KUTHUMİ LAL SİNGH: Mesih Bilinci/Mesih Tohumu’na gelince, biz yine tüm bu farklı tanımlarla uğraşıyoruz ama, bu,”kristal” ya da”Hristos”,”açık/berrak” ya da”yeni”nin kök enerjisinden geliyor. Bu, İsa’yla, ya da kutsal kitaplarda okuduğun Mesih’le ilgili değildir. Bu, açıklıkla/berraklıkla ya da yenilikle ilgilidir. O nedenle, Mesih Tohumu ekildi, Mesih Bilinci burada dendiğinde, yeniden söz ediliyor. Temel olarak, Yeni Enerjiden.

İkibin yıl önce birçoğunuz, bu genel yeni bilinç tohumlarını ekme döneminde burada, Dünya’daydınız, ve bu tohumlar şimdi filizleniyor. Sizler, yeni bilinç olarak gelmekte olan şeyi hasat edecek ve dünyadaki diğer insanlarla paylaşacak kişiler olmak üzere geri geldiniz. Bu, az önce sözünü ettiğim yeni bilinçtir.