Eril ve dişil enerjinin dengelenmesi

SORU: Tobias, içimizde eril/dişil enerjileri dengelemenin ne denli önemli olduğunu yıllardır duyuyorum. Şimdiye kadar da kimse çıkıp bize bunun nasıl gerçekleştirileceğini söylemedi. Bununla çalışıp ilerlememizi sağlayacak bir şey sunabilir misin? Ve, eril/dişil enerjilerimizin tümüyle dengede olduğunu ne zaman ya da nasıl anlarız?

TOBIAS: Gerçekten de, bu erille dişilin dengesi için senin ve birçok başka insanın yaratmaya çalıştığı enerjilerin birçoğu Uyumlu Birleşme’nin[1987 yılında meydana gelen kozmik bir olay] meydana gelmesiyle tezahür etmiş, bu gerçekliğe gelmiştir. Şimdi bu enerjiler hem senin için, hem de herkes için kullanılabilir haldedir.

Erille dişilin dengesi, tüm veçheleri – duyarlılıkları, muktedirliği – tüm bu veçheleri gerçekten anlamaktır. Bu, onları yaşamına getirmekle ilgilidir. Bu ille de kesin, şiddetli fiziksel değişimler olacak anlamında değildir. Enerjilerin bu dengesi daha çok duygusal ya da özsel düzeydedir.

Senin bu soruyu soruyor olman, bu dengeyi gerçekleştirmeye başladığının göstergesidir. Hem erilin, hem de dişilin, birbiri için bir alana izin vermek ve bu alanı tutmak zorunda olduğunu farkındasın. Ve o zaman onlar bunu doğal olarak yaparlar. Bu – eril ve dişilin bu dengesi – doğal bir işlemdir. Öyledir. Enerjiler yeniden birleşmek istiyor. Ayrıyken neler öğrendiklerini birbirleriyle paylaşmak istiyorlar. Onlar yeniden birleşmek istiyor. Yani bunun bir tekniği ya da hilesi olmadığını söylüyoruz. Gitmen gereken belirli bir okul yok. Bu, güvenli alanı yaratmakla ilgilidir. Ve onlar birbiriyle birleşecektir. Teşekkür ederiz.