Domuz Gribi

Plan: Polaris
Medyum: Karen Murphy
Ülke: Kanada Vancouver

Bir çok ülkeye yayılmış olan domuz gribi hakkında konuşacağız.

Gördüğümüz gibi en yeni ilgiyi Domuz gribi olarak isimlendirdiğiniz bu vaka, sayısı kestirilemeyen farklı mutasyondaki grip olayları olarak dünya üzerinde kendisini tezahür ettiriyor. Daha önce kuş gribi vardı. Şimdide domuz gribi var. Eğer virüslerin kendilerini nasıl çoğaltığı mekanizması hakkında bilgi sahibi olsaydınız bu griplerin durumun sonucu olduğunu idrak ederdiniz. Biliyorsunuz virüsler hızlıca mutasyona uğruyorlar. Süper virüsler diye adlandıracağımız bu virüslerin çoğalabilmesi için gerekli ortam sizin tarafınızdan yaratıldı.

Bu gerekli ortam detaylara bakıldığında fark edilecektir. Temizlik veçheniz, kişisel hijyen durumunuz ve antibakteriyal formülleriniz ve su ve kanalizasyon sistemine bıraktıklarınız, zirai kimyasal fabrika endüstrisi ile antibiyotiklerin aşırı kullanımı. Bütün bu parametreleri bir araya getirdiğinizde  gerçekten bu mutasyona uygun yapıların üremeleri için elverişli koşullar sağlanır. Böylece bu yapıların mutasyon değişim hızları tıbbi olarak takip edilemez.

Biz önümüzdeki iki yıl dünya üzerindeki potansiyele baktığımızda  çok sayıda insanın çeşitli grip tiplerinden öleceğini öngörebiliyoruz. Bu sadece başlangıç. Sizler küresel ekonomiyi ve küresel farkındalığı yarattınız. İnsanlar dünya üzerinde seyahat ediyorlar ve farklı yerlerdeki çeşitli yemekleri yiyorlar. Hayatınıza giren şeylerin nereden geldiğinin farkında olun. Mesela Çin'de üretilmiş dokunmatik bir klavyenin çok azda olsa daha önce hasta olmuş birisinin öksürmesi - kişi hasta olduğunun farkında değil - ile klavyenin virüslerin taşınması için bir olgu olduğunun farkına varın. Aslında bu şekil durumlar kontrol edilemez.

Bu yapılar çok hızlı mutasyona uğruyorlar. Tıbbi endüstride sonuçta hep olayların sonucuna odaklanıyor. Diğer bir deyişle bu olayların sonucunda batının tıbbi organizasyonunda büyük bir çöküş meydana gelecek. Bu sayede odaklanılan konularda değişim meydana gelecek. Uzun dönemde ilaç endüstrisi ekonomisinde büyük bir çöküş oluşacak.  Diğer durumları biliyorsunuz fakat bu saman çöpü durumu kırarak devenin geri gelmesini sağlayacak. - Buradaki betimlemeden şunu çıkarabiliriz. buradaki samançöpü yaşanılan bu küçük hadise tekrar kaybolmuş olan devenizin yani aracınızın sizi bir yerden bir yere taşıyan vasıtanızın bulunmasını sağlayacak  Unutmamak lazım ki her insan dünyaya bu araçla doğuyor ve bu araç ile kendini ifade ediyor. Hiç bir zaman ilaçlar bu aracı kaybetmek için tasarlanmadı  İnsanlar bilinçsizce kendi araçlarına zarar verdi. Şimdi kaybolan devenin/eşeğin bulunması zamanı :) -

Beşeriyetin bağışıklık sistemi  bu olayları cevaplandırmada yetersiz kalıyor. Batı ülkelerinde  insanların yemek yeme biçimleri değişti. Köklerinden kopmamış batılılaşmamış bir kaç ender ülke haricinde aslında her ülkede yemek yeme biçimi değişti.  İnsanların yemek yeme biçimleri (işlenmiş yemekler, çevrenizdeki kaynaklardan size gelmeyen işlenmiş yemekler. - bir nevi sizin toprağınızdan çıkmamış -  genetik olarak dejenere edilmiş yiyecekler, genetik olarak doğru bir ırktan türememiş yiyecekler - hibrid yapılar - bu yapılar zararlı bakterilere yataklık yapar  ) büyük oranda bağışıklık sisteminin bu türlerle mücadelesini etkisiz hale getirmektedir.

İlaç endüstrisinde yapay olarak yaratılmış alınan ilaçlar bağışıklık sisteminin durumu cevaplandırmasını engeller. Diğer bir deyişle geçirmiş olduğunuz çeşitli hastalıklarda almış olduğunuz ilaçları bırakmalısınız. Bu hastalıkların amacı bu semptomların sizde oluşmaması için size yardım eder sizi güçlendirir. Bu hastalıkların sebebi yukarıda altını çizerek vurguladığımız nedenlerin tam aksine chi enerjisine bağlanamamak veya enerjetik güçsüzlükten  kaynaklanır. Varlıklar çevresinde ki enerjiden kendini soyutladıkça  çevresindeki enerjilerden ayrıldıkça, kendizi izole edilmiş hissettikçe kendinizle daha az bağlantınız olacak bu durumda bağışıklık sisteminiz size istediğiniz cevabı vermeyecektir.

Önümüzdeki iki yıl içinde çeşitli ülkelere yayılmış bu olgudan  bu durumlara dikkat ettikçe kurtulma şansınız var. Aksi halde  çok sayıda ölüm bu mutasyona uğramış virüslerden kaynaklanacaktır.


Çeviri: Maddeveruh 2009 ©
Kaynak

Konu ile ilgili çıkmış gazete haberi
- Domuz gribi aslında büyük tehlike 

- Sahilde korkutan virüs

- Domuz Gribi aşısı ne kadar güvenli