Bizi bekleyen potansiyeller

Gezegenimiz içinde bulunduğu güneş sistemi ile galaksinin ekvatoryal bölgesinden geçiyor. Bu bizim merkezi güneşimizden manyetik tesirlerin değişimini ve yeni manyetik tesirleri alışımızdaki artışı gösteriyor. Sistemde enerji yükleri artarken, fazla olandan az olana dengelenene kadar akış devam ediyor. Bu galaktik ekvatoryaldaki süreç 36 yıllık bir süreç ve 2012 yılı bunun ortasıydı ve geriye(2014 içinde olduğumuz düşünülürse) 16 yıllık bir zaman dilimi kaldı. Bu 36 yıllık süreçte atılan enerji tohumlarını görmek mümkün, enerjinin deseni değişiyor. ve bu 36 yıllık süreç tamamlandığında ortadoğuda gerçek barışa şahitlik edilecek. Bu bölgedeki yeni jenerasyon eski enerjide olmayan bir şekilde ilişkileri yeniden değiştirecek.

GÜNCELLEMELER
-------------------------------
25.02.2014
- Kryon'un bahsettiği gezegenin su devri hakkında çıkan bilimsel haber. Volkan patlamaları iklimi soğutuyor. (Link)
 

Tebliğler aşağıda sıralanmıştır.

131 - Hükümet yapıları değişecek, Kuzey Kore değişecek. Amerika’daki büyük ilaç sektörü çökecek. Amerikan halkı uyanacak. ilumunati ve onun geleceği. Afrika’ya yatırım ve Afrika’nın gelenesel çin’i geçmesi potansiyeli (Link)

129 - Kuzey Kore’nin genç lideri hakkında önünde bir ikilem var eğer bunu aşabilirse, kuzey ve güneyi birleştirip tarihe geçebilir, eğer bunu başaramazsa, ondan sonra değişim kaçınılmaz olacak. Bir jenerasyon sonra kore birleşecek.(Link)

121 - Dinler değişicekler. Yeni dönemin altını,  temiz içme suyu olacak. O yüzden tuzlu suyu arıtmasını öğrenmek zorundasınız. Güney amerika, avrupa birliğine benzer birlik kuracak.(Link)

119 - Ekonomideki dönüşüm, eski stil hükümetlerin son 200 yılı kaldı, ilaç sektöründe çökme potansiyeli mevcut. (Link)

117 - Beşeriyetin bilinci değişince, dünyanın manyetik alanıda değişiyor, ama olay salt bununla sınırlı değil. Güneşin manyetikleri değişti, güneşin galakside girdiği alandan dolayı manyetikler değişti. Manyetiklerin değişmesi ile DNA yapısı değişiyor. İnsan akaşasındaki değişim dna yapısını güncelleyecek.(Link)

116 - Afrika önümüzdeki 75 yıl içinde yeni dünyanın potansiyeli olacak, Bazı ülkelerde değişim kaçınılmaz izleyin kübayı,koreyi ve iranı ayrıca hava desenlerindeki değişim iki jenerasyon daha devam edecek. Depremler, tsunamiler,volkanlar kaçınılmaz. Okyanus hayatında yeniden kalibrasyon devam ediyor. Bu daha öncede olmuştu ama ilk kez modern zamanlara denk geliyor, biliminiz bu konuda bilgi sahibi olmadığı için garip karşılıyor olayı. Nikola Tesla laboratuvarında kütlesiz nesneler yapmıştı siz buna anti-çekim diyorsunuz. O elektriği kablosuz nasıl ileteceğini biliyordu ancak sizin düşündüğünüz gibi havadan değil, bilakis dünyanın toprağını kullanarak. (Link)

115 - Beşeriyet daha fazla soğuk algınlığına yakalanacak, sebebi basit sinir sisteminin kendini düzenlemesini sağlayacak. Yeni icatlar ortaya çıkacak ve beşeriyetin temel sorunlarına çözüm üretecek. İşbirliği ve birlik oluşturmak iki jenerasyon sonra standart hale gelecek. (Link)

114 -  Manyetik ızgara değişecek demiştik, ve o 10 yıllık süreçte değişti. Daha sonra görmediğiniz kristal ızgara var bu ızgara, insan bilincine hemen tepki veren bir yapıdır. Üçüncü yapı dünyanın kendisidir. Bu alanlar içi içe geçerek etkileşimde bulunurlar. Kristal ızgara beşeriyetin bilincine cevap verir ve ona gezegenin kundalinisi diyoruz. Bu değişimin sebebi denge arayışıdır, size bunu daha öncede söylemiştik gezegen maskulin bir enerjiinin dengesizliği içindeydi. Eril ve dişil enerjilerin dengelenmesi gerekiyordu. Şunu aklınızdan çıkarmayın bu durum kadın veya erkek olmakla ilgisi yoktur. Bu bilincin eril ve dişil prensipleri ile alakalıdır. Tibet’teki kundalini enerjisi güneye, peruya gidiyor. Eğer buradaki kadim yapıları incelerseniz her yerde dişil enerjiyi görmeniz mümkün. Kısaca dünyanın kalp şakrası yer değiştiriyor. Buradan yumuşak dişil enerjiler yayılacak. (Link)

113 - Ortadoğu barışı 16 yıl sonra öngörülüyor. Teknoloji ve yeni jenerasyon bilinci olguları değiştirecek. Bu konuda ne gibi bir şey yaparım diyorsanız şu katmanları tanıyın.
 1- Hayatta kalma katmanından çıkmanız gerekir. Bu katmandan çıkmadığınız sürece diğer katmanları tanıyamazsınız
 2- Birinci katmanı bıraktığınız taktirde saf niyetiniz ile DNA katmanınız yeni düzeye aktive olur. (Link)

107 - Dışardan kurtarılmayı beklemeyin, siz kendi kendinizin kurtarıcısısınız. İllumunati, gerçekte herşeyi varsaydığınız gibi kontrol etseydi, şimdiki duruma bakarak söyleyebiliriz ki onlar çok kötü iş çıkardılar, çünkü onlara stabil olan hizmet eder bilakis dünya kaos görüntüsü veriyor. Savaşlar için silah satanlar sizin gibi normal insanlar. Brezilya’da bir jenerasyon sonra avrupa birliği benzeri güney amerika’da birlik kurulduğunu göreceksiniz. Öyle bir gün gelecek ki belki sizin zamanınızda olmayacak ama dünya’da 5 adet para biriminin kaldığını  göreceksiniz. Birliğin bereket ve refah getirdiğini göreceksiniz. Ayrılık her zaman kaos yaratmıştır.

Size su döngüsünün soğutma özelliği olduğunu ifade ettik, ısınma olmayacak. Daha şiddetli kışlar geçireceksiniz ve hava giderek soğuyacak. Ancak soğuma meydana gelmeden önce ısınmanın olduğuna şahit olacaksınız. Bu bir döngüdür ve her zamanda böyle olmuştur. Bu durumu ağaçların halkalarında ve buzulların içinde görebilirsiniz. Bilim adamlarınızın kendi politik amaçları için gözlerinizi örtmesine müsade etmeyin. Bu döngü aynı zamanda geomanyetik alanın değişiminide içeriyor. Öncelikle kutupların bir kısmının eridiğini göreceksiniz. Tamamiyle erimeyecek. Eriyen su okyanusların seviyesini yükseltirken, dünya tabanına ağırlıklardan dolayı basınç oluşturacak ve bu fayhatlarının kırılımını meydana getirerek depremleri tetikleyecektir. En büyük depremleri kutuplara yakın olan sahalarda gözlemleyeceksiniz. Soğuyan okyanusun büyük kasırgalar yarattığını göreceksiniz. Bu noktada kıyamet tellalığı yapanlar sonumuz geldi diyeceklerdir. Peki neden bunlar oluyor? Eğer gezegendeki suların sıcaklığını değiştirirseniz, okyanuslardaki yaşam döngüsü zincirlerini değiştirmiş olursunuz. Bu orada yaşamın yeniden tazelenmesini sağlayacaktır. Alaska’ya yakın sularda alabalık nüfusunun nasıl arttığını görmediniz mi? Bilim adamlarınız durumu garipsedi. Alaska kutuplara çok yakındır. Bilim adamları suyun ısınmasını öngörmek yerine balık çiftlikleri ve nehirlerden dem vurdular. Malesef bilim size hızlı sebepleri verirken, siz mantığınızı geliştirmek için yavaş hareket ediyorsunuz.

Okyanus sıcaklıklarının değişmesiyle, okyanustaki yaşam döngüleri değişip yenilenirken, biyologlarınız herşeyin nasıl çalıştığını baştan tanımlamak zorunda kalacak. Resiflerin, mercan kayalıklarının, planktonların nasıl üreyip, hayatta kalıp, çoğaldığının baştan tanımı yapılacak. Unutmayın bu döngü bu gezegende ilk defa yenilenmiyor. Ancak bunun tamamlanması için bir kaç beşer jenerasyonu geçmesi gerekecek. Bu süreçte türleri kaybedeceksiniz bu normaldir. Gayya(dünya ana) yavaştır fakat beşeriyet sabırsızdır. Bir gün kitaplarınızda 2011 yılında beşeriyetin hava değişimlerinden ne kadar naif olduğundan dem vuracak. Bu döngünün yenilenmesi yeni beşeriyet modeline hizmet edecektir. Burada kutsal bir bilgi bulunmaktadır. 

--0--Yeni  Bilinç

Son 50 yılda dünya üzerindeki olaylara baktığınızda beşeriyetin yaratmış olduğu dramları iyileştirmeye çalıştığını görüyoruz. 1991 yılında sovyetler birliği dağılınca gezegende ortadoğu haricinde yeni bir bilinç harekete geçti. Size 22 yıl önce söylemiştik, yahudiler nasıl giderse dünya o şekilde gider. Bunu ifade etmemizin nedeni bir gün ortadoğuda radikal bir değişimin olacağını biliyordunuz. Topluluklar genç nesillere farklı kültürlere farklı dinlere sahip kişilerden nefret edilmesi gerektiğini öğretemez. Binlerce yıl ortadoğuda toplumlar birbirlerinden nefret etmeleri gerektiği öğretilmiştir. Şimdi orada yeni bir çocuk dünyaya geliyor. Lineer olmayan ve konseptin biraz dışında bir çocuk tezahür ediyor. Bilakis bu çocuk ona empoze edilen şekilde hareket etmeyecek, neden diye sorgulayacak. Çevresine bakacak, ifade edilenlerin daha fazla drama, karanlık yarattığını görüyor. Sizden mısırda olanlara bakmanızı öneriyorum. Orada değişik bir sosyal yapı gelişiyor. Bunu yapanlar 35 yaşın altındaki kişiler. Bir çok yaşlı realite beşeri bunu anlayamıyor, onlara bu gelip geçici bir durum gibi geliyor. Hatta bir kısmı diyor ki, çocuklar internette gereğinden fazla zaman geçiriyorlar -Bunu engellemek lazım- Şimdi onların neyle yüzleştiğini görüyor musunuz? Size bundan on yıl önce söylediğimi hatırlayın “Ne zaman beşeriyet birbiri ile konuşmaya başlayacak, o zaman  komplo teorileri çöpe gidecek” Hatırladınız mı?

--0--Yeni Sosyal Düzen

Şimdi herkesin birbiri ile birden fazla oturumda görüştüğü zaman yeni bir iletişim modeli meydana gelir. Yeni bir sosyal sistem ortaya çıkar. Milyonlarca insan sınırlar olmadan, kültürel çarpışmalar olmadan bunu yaparsa, bakınız mısıra. Bu güç koltuğunda oturanların[Washington DC] kafasını fazlasıyla karıştırır. Çünkü bu güç koltuğunda oturanların korkuları, öyle bir yapı oluşuyorki, öyle bir vakum enerjisi meydana geliyor ki belirli bir lideri yok. Halbuki mevcut düzendekiler belirli bir liderin olması gerektiğini varsayıyorlar, belirli  bir hiyerarşik yapının olması gerektiğini varsayıyorlar. Hatta ancak bunlar olursa devrim olabilir varsayıyorlar. Açıkça söyliyeyim bu eski bir düşünce biçimidir. Burada lidersiz, hiyerarşisiz, bir başkasının bir başkasını kontrolsüz harekete teşvik etmeden bir devrim bilincini görmektesiniz. Bu hep birlikte oluyor ve bilincin dalgası tüm dünyaya yayılıyor. Herkesi, herkesle konuşturup görüştürürseniz (internet) bu durumu tezahür ettirirsiniz. Bunu diktatörler çok iyi bilir bu yüzden ilk yapacakları iş iletişim araçlarını kapatmaktır.

Hatta bu konuyu biraz daha derinleştirecem Bugün bir suriyeli, bir libyalı bir mısırlının yanına gitseniz  ve sokaktaki adama sorsanız ne istiyorsunuz deseniz, Kendi toprağımızda kendi istediğimizi seçmek istiyoruz, kendi kültürümüzün yeniden onore edilmesini istiyoruz, Şehirlerimizde refah ve bolluk istiyoruz. Okullar istiyoruz, kısaca dünyanın geri kalanının sahip olduğu olgulara biz de sahip olmak istiyoruz. Güzel hastahaneler istiyoruz. Torunlarımızın güvenliğini istiyoruz. Bu onların size verecekleri cevaplardır. 

Bunları sizinle neden paylaşıyorum, çünkü onların hiç biri "yahudileri öldürmek istiyoruz“ demiyor. Çünkü onlar düşündüğünüzden daha akıllılar. Onlar bu durumun nelere sebep olduğunu çok iyi biliyorlar. Savaş cehennemdir, ölüme yıkıma,acılara gebedir. Güçsüzlük yaratır. Onlar avrupa’ya bakıyorlar ve birliğin güç getirdiğini görüyorlar ve bunu kendi çocukları ve torunları için istiyorlar. Onlar savaş istemiyor, belki yahudileri beğenmiyorlar ama erişmek istedikleri şey için birlikte çalışmaları gerektiğinin farkındalar.

Şimdi bu gördükleriniz sevgili varlıklar düşündüğünüz ya da size empoze edilenler değildir. Bu sonun başlangıcıdır. Sevgili varlıklar burada barışa karşı çıkanlar olacaktır, ama barış israile gelecektir. Ortadoğuda barış israilden değil, islam ülkeleri içinden çıkacaktır. Genç insanlar orada savaşmak istemiyorlar. Burada yükselen bilinç başka bir diktatörün gelmesini engelleyecektir. Bu üçüncü dünya alanındaki beşeriyet kendi ailelerini yükseltmek istiyorlar.

--0-- Bu yeni bilinç her yerde

Şimdi son 50 yılda dünya üzerinde ne oldu ona bakın? Benimle güney amerika’ya gelin. Kaç tane diktatör kaldı? ve şimdi kaç tane diktatör var. Sadece bir tane ve onunda günleri sayılı(Chavez’i kastediyor) O diğer diktatörleri destekleyerek birlik yapmak isteyecek ama olmayacak. Kontrol edilen ekonomi kesinlikle bir hatadır. Bu diktatörler gidiyor çünkü bunlar eski enerjinin temsilcileridir, ve dünyada yeni bilnç tezahür etti artık bunlara gerek kalmadı. Büyük resime bakın, zaman yavaş çalışıyor ancak değişimler mevsimsel değildir bilakis jenerasyoneldir. Yüksek bilinç için kazanılan ve kaybedilen savaşlar olacaktır. İşte size öngörümüz, sizler ortadoğu’da barışın tohumlarını göreceksiniz. Haberlerde görmeyeceksiniz bilakis sosyal mecralarda gençlerin etkileşimlerini göreceksiniz, sosyal alanlara bakın. Bu durum stabil hale gelince islam ülkelerinin barışa destek olmak amacıyla filistine destek verdiklerine göreceksiniz. Ve hiç şüphesiz bu durumun tam tersini savunanlar olacaktır. Bunu görmek için haberlerinizi açın ve bakın. Grafiksel olarak ölüm haberleri görürsünüz. Ancak bu ülkede birliği kurmak için gelip, şehit olanlar gibi onlarda yüksek bir amaca hizmet için gelenler gibi birliği sağlayacaklar.

--0-- Nükleer Güç

Bu japonya kazası sonrası bilinç değişmeye başlayacak. Artık hiç kimse gayya(dünya ana)ile boy ölçüşemeyeceğini idrak edecek. Onun için çok güvenilir diyorlardı fakat öyle olmadığı görüldü. Sizin elektrik üretmek için böyle bir teknolojiye ihtiyacınız yok, bilakis ay’ın gel-git imkanından faydalanarak yani dalga jenartörleri ile elektrik üretebilirsiniz. Bu daha güvenli ve temiz bir enerjidir. Bütün büyük şehirleriniz deniz kenarında  kurulmuştur.  Su tabanlı teknolojilere önem verin, onu bir kenara koyup önemsemediniz. 

Bir başka alternatif enerji üretme dünyanın buhar gücünden yararlanmaktır. -Gayzerler -Sıcaklığı elde etmek için o kadar derine kazmanıza gerek yok, bilakis sıcak akışı yakaladınız mı onu enerji üretmede kullanabilirsiniz. Bazı akışkanlar vardır ve onlar sudan daha önce kaynama noktasına ulaşırlar Şimdi bunlar üzerine yoğunlaşın ve sınırsız enerjiyi gelecek nesillere daha güvenli bir şekilde bırakın.

--0-- Çin

Kimse çin hakkında konuşmuyorsun diyordu. Tamam size çin hakkında bahsedelim. Çin eski bir ülke ve kendini tuhaf bir durumda buldu. Çünkü o A.B.D için borç tutuyor.Bazıları bunun iyi bir şey olmadığını söyleyecektir. Tamam ben size bunu açayım biraz. Çin’i eşzamanlılık vurdu. Çin eğer bu borcu tutmaya devam edersem, batılı değerlere biraz daha yaklaşmış olacağım ve bu bolluğu yaratmama yardım edecek diyecek. Bu noktada çin kuzey kore ile ilişkileri gözden geçirip, kuzey kore’ye verdiği desteği kesecek. Çinin yöneticilerinde görüş farklılığı meydana gelecek, amaçlar ve para politikaları yeniden değerlendirilecek. Kuzey koreye desteği kesip oradaki diktatörün yıkılmasına imkan sağlayacak. Böylece kuzey ve güney arasındaki birlik yeniden kurulacak. (Link)

(Ara tebliğ)

Konumuz Japonya’daki nükleer felaket ve bundan çıkarılması gereken dersler (Link)

105 - Kryon burada 2011 yılı ve ötesi için ilginç öngörülerde bulunuyor, ancak burada daha değişik açılımlardan bahsediyor. Kutupların erimesi farklı bir potansiyeli meydana getirecek. Suların soğuması döngüsü önce kısa bir ısınma ile başlar sonra soğuma döngüsü devam eder. Bu döngü yeni değil, her zaman vardı. Suların soğuması döngüsü bir jenerasyon + 5 yıl devam edecek. Eriyen buzular su seviyesini yükseltirken kutuplara yakın bölgelerde büyük depremleri tetiklerken volkan faaliyetlerini artmasına neden oluyor.  Volkanik faaliyetlerde artış gözlemleyin. Kıyamet tellallığı yapanlara beşeriyet yok olmayacak. Tanrının beşeriyeti cezalandırdığını söyleyenlere yok böyle bir şey deyin.

Şimdi bu su döngüsü devam ederken gezegenin manyetikleride değişiyor. Gezegeni manyetiklerinin değiştiğinin en önemli göstergesi toplu kuş ölümleri, karaya vuran balinalar bunlar manyetik alanın değişiminden habersiz olarak yanlış bir durum meydana getiriyor.  Şimdi doğa bu durumu yeniden düzenliyor. Bir sonraki jenerasyonda bu tarz durumlar meydana gelmeyecek. Gezegenin manyetikleri değişmesi aynı zamandaki güneşteki solar patlamaların tetiklemesi ile de tezahür eder. Bu konudaki ayrıntılı yazı sitemizde buradadır(Link) Yazının başında ifade ettiğimiz üzere gezegenimiz galaksinin ekvatoralyal bölgesinden geçtiği için, galaksinin merkezi güneşinden direkt tesirler almaktadır. Bu güneş sistemini indükte ederek manyetikleri değiştirmektedir. Bu konu hakkında teknik bilgi sahibi olmak isterseniz, bedri ruhselman’ın ilahi nizam ve kainat kitabını okumanızı tavsiye ederiz.(Link) Suyun ısısındaki değişim okyanus hayatını yenileyecek. Beşeriyetin bilinci değişiyor. Beşeriyet birlik bilinci giderek yaygınlaşıyor. Aids  hastalığı afrika’da artık tezahür etmeyecek. İyileşmiş kıta ekonomide çin’in üstünlüğüne son verecek. (Link)

103 - Beşeriyetin ruhsal tarihi, hz ibrahim, hz ismail, hz muhammed’in ortak noktaları, müslümanlar ve yahudiler savaşmayı bırakacaklar. İnternet dünya çapında birleştirici araç. Afrika önümüzdeki 70 yıl içinde barış içinde yaşanacak bir yer haline gelecek. Afrika küllerinden geri doğacak, ve ekonomik anlamda büyük bir güç teşkil edecek. (Link)

-------------------------------------------------------------------------------------

99 - Enerjetik bilinç, değişimler, icatlar,dna, ölülerle konuşmak, gerçekte ölen kişinin bilinci ile mi yoksa ölenin geçmiş damgası ile mi konuşuluyor. Bunu nasıl ayırt edebiliriz? (Link)

-------------------------------------------------------------------------------------

94 - Bu zamanlar için bilime ihtiyaç var, Nükleer reaktör yerine geotermal enerjiden faydalanarak elektrik üretmek. Geotermal enerjinin nasıl kullanılacağını detaylı bir şekilde anlatıyor. Yeni arıtma metodlarına ihtiyaç var. Okyanuslar tatlı su ve enerji üretimi için en büyük güç kaynağı, bu arıtım işleminin nasıl olacağı hakkında ayrıntılı bir bilgi veriliyor.  Bilimin geleceği, ve yeni bir matematik doğuyor. Kuantum matematiği, tesla’nın kütlesiz maddeleri buluşu. Manyetikler ve akışkanlar dinamiği. (Link)

90- Beşeriyetteki bilinç değişiminin son 25 yıldaki gözler önünde olan kısa bir özeti 

1987 büyük uyumlanma (Link) sonrasında gezegendeki dönüşümün başlangıç düğmesine basıldı

1989 Lee Carol Kryon’a kanallık yapmaya başlar

1993 yılında dışarıyla ilk tebliği paylaşır. Manyetiklerin değişeceği söylenir. Güneş sistemine, galaksinin merkezi güneşinden çok yoğun manyetik enerji gelir. Güneşin heliosfer katmanı azalır. Aslında kryon diyor ki manyetiklerin değişimi 2012’de değil bilakis 1987 yılında başladı. Tüm garipliklere rağmen değişim beklenenden önce başladı. 2012’yi beklemeyin, o değişim 1987 büyük uyumlanma ile başladı diyor. 1993 yılında verdiğimiz tebliğde hava desenlerinin değişeceğini söylemiştik. Su döngüsü değişiyor ve bu havaya etki ediyor. Bir çok öğretide 1999 yılı için kıyamet senaryoları yapılıyordu ancak 1991’de sovyetler birliği bir gecede dağılınca bu öngörüler rafa kalktı ve beşeriyetin bilinci yeni bir yola girdi. İrandaki molla rejimi önümüzdeki yıllarda son bulacak. İranlılar israil barışına katkı yapacaklar. Bu size saçma mı geliyor şunu düşünün bundan 60-70 yıl önce birbirine atom bombası atan ülkeler şimdi işbirliği yapıyorlar. (Link)

86- Dönüşümün özellikleri Dünya 1400’lü yıllarda olduğu gibi küçük bir buz çağı yaşayacak. Bunu size rus bilim adamları izah edebilir. Bu su döngüsü kendini bir kaç yüzyılda bir yineliyor. (Link)

84- Bilinçteki değişim beklenenden önce başladı.  

1 - Ne geçildi?

2 - Ne yapılıyor?

3 - Ne geçilecek  

Birinci faz 1987 büyük uyum(Link) ile başlar 1999’da biter. Galaktik uyumlanmanını kapısı açılır. Güneş sistemine, galaksinin merkezi güneşinden çok yoğun manyetik enerji gelir. Güneşin heliosfer katmanı azalır. Aslında kryon diyor ki manyetiklerin değişimi 2012’de değil bilakis 1987 yılında başladı. Tüm garipliklere rağmen değişim beklenenden önce başladı. 2012’yi beklemeyin, o değişim 1987 büyük uyumlanma (Link) ile başladı diyor. Manyetik ızgara değişim grubu 1989’da gezegene geldi ve 2002’de gezegenden ayrıldı. Manyetik ızgaranın değişiminin amacı DNA yapısını tekrar aktif hale geçirmek içindi. Hiç şüphesiz manyetik ızgara DNA’nın manyetik alanı ile etkileşime geçer. Birinci fazın ikinci işi kıyamet senaryolarının yarattığı enerjiyi dönüştürmekti. Biliyorsunuz nostradamus bundan bahsetmiştir. Ancak gezegen o tarihte başka bir zaman fazına geçince hiçbir peygamberin ve kahinin öngörmediği bir olay oldu. Sovyetler birliği yıkıldı -1991- ve bilinç değişti. Sizler ondan sonra bizim kristal ızgara adını verdiğimiz yapıyı inşa etmeye başladınız. Bu manyetik ızgara gerçek zamanlı çalışan çok boyutlu bir yapıyı meydana getirdi. Eski yapı ölürken ve yaratım mağarasına geri dönerken, siz şu anda dinamik, beşeriyetin şuur yapısına etki eden bir yapıyı tezahür ettiriyorsunuz. Buradan şunu anlamanız gerekir eski yapıda karma adı verilen ezoterik bir kavram vardı. Bunu budistler ve hindular iyi bilir. Ancak kristal ızgara aktif şekilde çalışırken karma denilen enerji birikimi olan yapıya ihtiyacınız yoktur. Size karmayı salabilirsiniz diyoruz. Size burada size gelene yeni bir değer katmadan onu yansıtarak bilgi taşıyıcı olmayı öneriyoruz. Yeni enerji dediğimiz bu halde karma gibi bir sisteme ihtiyacınız yok. Kısaca ikinci ve üçüncü fazdaki işlemleri yapmak için gelen enerji gereken yatağı hazırladı

İkinci faz 1999-2012 DNA aktivitasyonu ile beşeriyet günlük hayatı için gereken ihtiyaçları akaşadan sağlayacak. Yüksek benliğinizden DNA’nızı güncellemesini talep ediniz.

Üçüncü faz 2013-2025 dönemini gösterir. Burada beşeriyet arasındaki sosyal dengesizliklerin dengeye geleceği bir döneme girilecek. Hükümetlerin, liderlerin devrildiği dönem. Sebebi basit artan nüfus eski tip enerjideki liderleri beslemeyecek. Sizler halkı önemseyen liderleri geliştireceksiniz. Yeni lider tipleri ortaya çıkacak. Finansal alanda değişimler kaçınılmaz. Bir kıtayı şifalandıracaksınız. Bu kıta Afrika olacak. Afrika ekonomik alanda yeni potansiyel oyuncu olacak. Son olarak şunu ifade edebilir DNA üzerinde 15 yıllık çalışmadan sonra yeni bir bilgi ortaya çıkacak. Bunu bulanlar ismini lemuryan kodu olarak adlandıracak. (Link)

82 - Güneş’ten gelen manyetik parçalar dna yapınızı değiştiriyor (Link)

81 - Amerika’nın dönüşümü (Link)

76 - Bilimsel gelişmeler, İsviçredeki parçacık hızlandırıda yapılan deney ile evrenin nasıl oluştuğu baştan yazılacak. Teoriler yeniden güncellenecek. Bu bilgi ile Big-Bang teorisinin olmadığı idrak edilecek. (Link)

68 - Lemurya Tarihi, daha önceki kutup değişikliğinde eksen 28 dereceydi. 13000 yıl ve 5000 yıl önce dünyaya çarpan meteorlar gezegenin 5 derece kaymasına neden oldu. 28 dereceden şimdiki 23,27 dereceye geldi. Su döngüsü yeniden aktif hale geldi en son 1200’le 1400’lü yıllar arasında tezahür etti. Bu döngü en kısa 150 yıl en uzun 400 yıl sürüyor. Bir çoğunuz bu döngünün tamamını göremeyeceksiniz. (Link)

 The Group Tebliği

Şili, Japonya Depremleri dünyanın ekseninde kayma yarattı, Geomanyetik değişim izah ediliyor. (Link 1) (Link 2) (Link 3)

Derleme:gozlemci.org